Femperi Kahve Falı

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version 3.1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Fehime Simsek
Femperi Kahve Falı mobil uygulaması cep telefonunuzda bulunması gereken eğlence uygulamalarından bir tanesidir.

Kahve içtikten sonra falınıza bakacak kimseyi bulamıyorsanız Femperi Kahve Falı mobil oyununu Android mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz. Artık kahvenizin falı cebinizde sizleri bekliyor. Gelecek planlarınızı kahve falınıza göre planlayabilirsiniz. Mobil cihazlara indirebilen Femperi Kahve Falı mobil uygulaması sizlere büyük bir eğlence sunuyor. 

Arkadaşlarınızla kahve sohbeti yaparken falınızı da bir yandan mobil cihazınıza baktırabilirsiniz. Bunu yapmak için bir çok uygulamaya sahip olmanıza hiç gerek yoktur. Femperi Kahve Falı mobil uygulaması sizlere kahve keyfiniz konusunda yardımcı olabilecek kaliteli bir uygulamadır. Üstelik uygulama içerisinde üç adet falcı bulunuyor. Dilediğiniz falcıya falınızı baktırabilirsiniz. 

Ücretsiz olarak falcı Asuman'a falınızı 7/24 baktırabilirsiniz. Kahve resimlerinizi gönderin ve Asuman falınıza anında baksın. Tan ve Femperi fallarınıza uzun uzun yorumlayarak bakıyor. Fal yorumunuzdan sonra soru sorarak yanıtlarını öğrenebilirsiniz. Femperi fallarınıza 6-8 dakika aralığında sizlere sesli olarak fal bakıyor. Falcımız birebir sizinle iletişimde oluyor, size isminiz ile hitap ediyor. Bu da uygulamanın kalitesini ortaya koyuyor. Sizde falsız kalmayın. 

Femperi Kahve Falı indir